Úvod / Lokalita

Lokalita

Štrbské Pleso
Lokalita

Lokalita bez konkurencie

 
Exkluzivita Štrbského Plesa vychádza nie len z jedinečnosti jeho okolia, ale prispieva k nemu najmä historicky stále rastúci a neutíchajúci záujem turistov zo Slovenka aj zahraničia. Najvyššie položená tatranská osada ponúka vstup do lyžiarskych stredísk v zime a začiatky neopakovateľných turistických trás v lete. Čo však ocení investor alebo prevádzkovateľ ubytovacích zariadení je konštantne prevyšujúci dopyt nad ponukou, čiže celoročne vysoký záujem o prenájmy ubytovania. Istý výnos vďaka lokalite, ktorá nemá konkurenciu.
 
 

Apartmán na Štrbskom Plese

Vyťaženosť apartmánov v tejto lokalite v prvom rade zaistí množstvo možností, ktoré príchodzí dokážu obsiahnúť z daného miesta a originálna malebnosť Štrbského Plesa. Budúceho návštevníka hneď na úvod musia zaujať nie len scenérie bývania pri jazere, panoráma hôr uzatvárajúca výhľad z opačnej strany a prísľub čistoty prírody národného parku, ale najmä benefity lokality uprosted hôr, ktoré prinášajú relax aj športové vyžitie doslova na dosah niekoľkých krokov.
Lokalita

Konkurenčné výhody

V záverečnej fáze rozhodovania, hosťom ktorého ubytovacieho zariadenia sa zákazník stane, sú dôležité benefity, na ktoré sme mysleli pri projektovaní komplexu apartmánov Lake Resort. V našom komplexe apartmánov na Štrbskom Plese, sme stavili na jednej strane na vysokú kvalitu vybavenia apartmánu, aby dokázal materiálmi a vyhotovením uspokojiť aj náročných klientov, tak na druhej strane aj plejádou služieb dostupných priamo v objekte, ktoré poslúžia k zábave všetkých členov rodiny a ľudí rôznych preferencií. Recepcia, bar, terasa, wellness s výhľadom na jazero ...
 
 

Zhodnotenie investície

Investície vložené do exkluzívnej lokality sa tak presunú a zhodnotia do vášho apartmánu a udržia neustále rastúci počet návštevníkov Štrbského Plesa, kde stály dopyt garantuje obsadenosť a výnos vášho apartmánu. Táto lokalita má teda svoju víziu, svoju budúcnosť. V plánoch rozvoja je nová lanovka, dojazdová dráha areálu Park snow, či dôležitý projekt zonácie, ktorý napriek náporu turistov, odbremení lokalitu od dopravy, a zároveň sprístupní nové turistické ciele. Vždy bude dôvod, prečo je Štrbské Pleso najlepšou voľbou.

Lokalita

Genius Loci

Genius Loci miesta, na ktorom vyrastie Lake Resort, spočíva nie len v jazere, ktoré vytvára nezabudnuteľný mikrosvet okolo objektu, ale nadväzuje na výhody Štrbského Plesa. Centrum úžasných hôr s širokou ponukou služieb je na dosah z diaľnice, ale aj letiska v Poprade. Veľmi rýchlo a pohodlne sa totiž návštevníci dostanú do centra Tatier a zároveň si vychutnajú súkromie komplexu Lake Resort.
 
Galéria

Nahliadnite do galérie a prezrite si vizualizácie projektu. Preneste sa do príjemných interiérov, nechajte sa očariť pôsobivým exteriérom a prostredím.

Máte otázky? Napíšte nám

Máte otázky ohľadom nášho projektu, na ktoré ste na našom webe nenašli odpovede? Napíšte nám, radi vám ich zodpovieme.

[viac informácií ]
Všetky informácie a vizualizácie na webových stránkach sú nezáväzné a majú informatívny charakter.
Táto stránka používa súbory cookies, aby Vám ponúkla lepší zážitok z jej prezerania. Používaním tejto stránky, bez vypnutia cookies vo Vašich nastaveniach prehliadača, súhlasíte s ich používaním. (viac informácií)