Úvod / O projekte
O projekte

Slovo architekta

Objekt apartmánového domu je situovaný v blízkosti jazera Nové Štrbské pleso vo vizuálne atraktívnom prírodnom prostredí Vysokých Tatier. Architektúra objektu svojím vizuálnym riešením reflektuje tieto prírodné danosti, čo sa odzrkadľuje na jednoduchej a čistej kompozícii architektonickej hmoty. Idea ostrých uhlov, uplatnená v pôdoryse aj pohľade, má v priestore vsadiť objekt medzi okolité ihličnaté stromy a pôsobí nenásilne medzi panorámou lesa a okolitých tatranských štítov. Materiálovo sa na objekte kombinujú hmoty z kameňa, svetlej fasády, matnej sivej strešnej krytiny a veľkých presklených plôch. Tieto jednoduché línie dopĺňajú výrazovo ľahko vytiahnuté balkóny na jednotlivých fasádach, čo v celkovom vnímaní objektu pôsobí kompozične hravo a plasticky. Účelom tohoto riešenia fasády je vizuálne vtiahnuť prírodu dovnútra objektu.

Z hľadiska funkčného využitia je objekt doplnený o služby ľahkého občerstvenia vo forme vinného baru a kaviarne. Je navrhnutý ako štvorpodlažný s obytným podkrovným priestorom a parkovaním v suteréne. Prízemie tvoria vstupné priestory do objektu, ktoré vedú priamo z chodníka idúceho v okolí jazera Nové Štrbské pleso. Jednotlivé poschodia slúžia ako ubytovacie. Celá architektúra objektu je komunikačne a vizuálne otvorená k okolitému exteriéru.

Ing. arch. Miloslav Dulík, arch. štúdio OSA & partners

O projekte

Vyberte apartmán podľa vašich potrieb

Budúci majitelia apartmánov môžu investovať do niektorého zo 46 jedno- až trojizbových apartmánov pri Novom Štrbskom plese. Do detailu premyslené pôdorysy sú základom kvalitného projektu. Špeciálny dôraz sa kládol na praktické a účelné využitie každého metra štvorcového v apartmánoch a spoločných priestoroch.

Nadčasovo zariadené

Interiéry apartmánov sú navrhnuté v nadčasovom horskom štýle s dôrazom na kvalitu vybraných materiálov. Apartmány ponúkame kompletne zariadené vrátane sanity, spotrebičov, nábytku, svietidiel a doplnkov, pripravené na okamžité užívanie. Veľmi atraktívne sú príjemné loggie s krásnym výhľadom na štíty Vysokých Tatier a jazero Nové Štrbské pleso a francúzske okná pôsobivo presvetľujúce interiér.

O projekte

Praktické a pohodlné

Zaparkujete vždy, pretože projekt ponúka až 48 parkovacích miest v podzemnej garáži alebo v exteriéri apartmánového domu. Nezabúdame ani  na praktickú časť športovania v horách alebo potrieb prenájmu, preto klienti budú mať možnosť zakúpiť si úložnú kóju a využiť lyžiareň.

Kaviareň a terasa s panorámou jazera

Čaro okolitej prírody si budete môcť vychutnať v elegantnom prostredí našej kaviarne Lake Cafe, v ktorej sa budú podávať len tie najkvalitnejšie druhy káv a čajov. To bude to správne miesto na posedenie s priateľmi pri krbe a pohári kvalitného vína. Podávať sa budú aj lahodné raňajky a ľahké snacky podľa požiadaviek klientov.

Wellness s výhľadom na jazero

Vychutnajte si sami, či vo dvojici moderne vybavený wellness, v ktorom môžete spojiť príjemné pocity kúpeľov s panaromatickým výhľadom na priľahlé jazero. Neopakovateľná romantika vám učaruje a atmosféra wellnessu v lone tatranskej prírody ostane medzi tými najkrajšími spomienkami.

Hotelový program

„Bezstarostná investícia, ktorú využívate aj vy alebo vaši blízki.“ Pri vytváraní hotelového programu bolo našou ideou skĺbiť tieto dve veci – a to vytvoriť...

Štandard apartmánov

Investičné apartmány Lake Resort sú umiestnené v modernej budove postavenej zo spoľahlivých, kvalitných a moderných materiálov. Starostlivo sme v spolupráci s architektom vybrali tie...

Technický popis stavby

Podrobnosti projektu od technických špecifiácií, informácií o použitých materiáloch a technických parametroch vybavenia apartmánov Lake Resort je zhrnutý v priloženom pdf. ...

Parkovanie

Projekt investičných apartmánov Lake Resort pochopiteľne počíta aj parkovaním svojich hostí, ktoré nodmysliteľne patrí k pohodliu dnešnej doby. Budúci majitelia apartmánu majú na...

Developer

Projekt nádherných apartmánov pri očarujúcom jazere v najvychytenejšej lokalite Vysokých Tatier, Štrbskom Plese, nadväzuje na úspešný projekt Armeria Residence v tejto lokalite....

Galéria

Nahliadnite do galérie a prezrite si vizualizácie projektu. Preneste sa do príjemných interiérov, nechajte sa očariť pôsobivým exteriérom a prostredím.

Máte otázky? Napíšte nám

Máte otázky ohľadom nášho projektu, na ktoré ste na našom webe nenašli odpovede? Napíšte nám, radi vám ich zodpovieme.

[viac informácií ]
Všetky informácie a vizualizácie na webových stránkach sú nezáväzné a majú informatívny charakter.
Táto stránka používa súbory cookies, aby Vám ponúkla lepší zážitok z jej prezerania. Používaním tejto stránky, bez vypnutia cookies vo Vašich nastaveniach prehliadača, súhlasíte s ich používaním. (viac informácií)