Úvod / O projekte / Developer

Developer projektu

Projekt nádherných apartmánov pri očarujúcom jazere v najvychytenejšej lokalite Vysokých Tatier, Štrbskom Plese, nadväzuje na úspešný projekt Armeria Residence v tejto lokalite. Spojili sme naše skúsenosti spolu s požiadavkami a očakávaniami našich klientov z predošlého projektu, aby sme, znova s rešpektom a láskou k tatranskej prírode, vytvorili ešte atraktívnejší komplex investičných apartmánov, ktoré prinesú spoľahlivý výnos investorom, no i možnosť jedinečného relaxu s rodinou na výnimočnom mieste. Tento koncept je synonymom vyvažovania pracovného a súkromného života, rovnováhou medzi investíciou a voľným časom, súladom prírody a moderných možností podnikania.

Developer projektu

Norte Development si svojim prístupom ku klientom, atraktivitou a kvalitou pripravených projektov, ale aj prístupu k ekológii, získala dôveru mnohých záujemcov o investovanie do apartmánov. O tom svedčí aj fakt, že časť apartmánov Lake Resort bola predaná ešte pred spustením oficiálneho predaja klientom, ktorí si nestihli kúpiť svoj apartmán v komplexe Armeria Residence.

Vďaka spolupráci s overenými a skúsenými partnermi dlhoročne pôsobiacimi na stavebnom trhu dokážeme pripraviť spoľahlivý projekt, ktorý spojí overené kvalitné stavebné materiály s modernými technológiami bývania a zabalí ich do moderného dizajnu, ktorý ladí s okolím. Stane sa tak kvalitnou, spoľahlivou investíciou a trvalou hodnotou minimálne závislou na pohyboch ekonomiky.

Pre klientov, okrem developerskej prípravy a výstavby samotnej nehnuteľnosti, prinášame aj služby spojené s hľadaním výhodného spôsobu financovania nákupu apartmánu, či starostlivosti o investíciu v ich neprítomnosti. 

"Našou prioritou je spojiť výnimočné projekty s výnimočnými klientmi, ktorí hľadajú trvalé hodnoty, a preto ocenia našu profesionalitu."

Radi sa s vami stretneme, poradíme pri výbere apartmánu, spôsobe jeho financovania a využívania.

Galéria

Nahliadnite do galérie a prezrite si vizualizácie projektu. Preneste sa do príjemných interiérov, nechajte sa očariť pôsobivým exteriérom a prostredím.

Máte otázky? Napíšte nám

Máte otázky ohľadom nášho projektu, na ktoré ste na našom webe nenašli odpovede? Napíšte nám, radi vám ich zodpovieme.

[viac informácií ]
Všetky informácie a vizualizácie na webových stránkach sú nezáväzné a majú informatívny charakter.
Táto stránka používa súbory cookies, aby Vám ponúkla lepší zážitok z jej prezerania. Používaním tejto stránky, bez vypnutia cookies vo Vašich nastaveniach prehliadača, súhlasíte s ich používaním. (viac informácií)