Úvod / O projekte / Správa apartmánov

Správcovská spoločnosť

O správu budovy a všetkých apartmánov sa postará overená správcovská spoločnosť, ktorá má skúsenosti so správou viacerých objektov vo Vysokých Tatrách. 

Predpokladané ceny za správu apartmánu

Uvádzame odhadované ceny za správu apartmánového domu a apartmánu, kalkulované na základe m 2  a vychádzajúc z priemernej návštevnosti iných apartmánových zariadení v správe správcovskej spoločnosti.
 
1 izbový apartmán (32 m2) – 125 EUR 
2 izbový apartmán (44 m2) – 160 EUR 
2 izbový apartmán (62 m2) – 190 EUR
3 izbový apartmán (75 m2) – 230 EUR

Služby zahrnuté v cene

V tejto cene sú zarátané zálohové platby za elektrickú energiu spoločných priestorov, vodu, vykurovanie apartmánu a vykurovanie spoločných priestorov, poistenie nehnuteľnosti, upratovanie spoločných priestorov, údržbu technologických zariadení, správu apartmánu, rezervný fond opráv a zimnú a letnú údržbu prislúchajúcich vonkajších plôch.
V rámci mesačného poplatku má majiteľ apartmánu neobmedzený prístup do wellness.
 
Správcovská spoločnosť zabezpečuje kompletnú správu nehnuteľnosti v zmysle zákona 182/1993 Z. z. o vlastníctve bytov a nebytových priestorov:
  • vypracovávanie zálohových predpisov,
  • rozúčtovanie nákladov.

Výšku nákladov máte pod kontrolou

Výška nákladov je priamo úmerná využitiu apartmánu. Majiteľ si náklady na apartmán riadi sám prostredníctvom samostatnej bytovej stanice, cez ktorú si smartfónom na diaľku ovláda kúrenie, teplotu vody, a tak vo výraznej miere minimalizuje náklady v čase, kedy apartmán nevyužíva. V prípade apartmánu zapojeného do hotelového programu kúrenie reguluje hotelový manažment.
 
Uvedené poplatky sú informatívne a kalkulované na základe bežných cien dostupných v čase kalkulácie.

 

Galéria

Nahliadnite do galérie a prezrite si vizualizácie projektu. Preneste sa do príjemných interiérov, nechajte sa očariť pôsobivým exteriérom a prostredím.

Máte otázky? Napíšte nám

Máte otázky ohľadom nášho projektu, na ktoré ste na našom webe nenašli odpovede? Napíšte nám, radi vám ich zodpovieme.

[viac informácií ]
Všetky informácie a vizualizácie na webových stránkach sú nezáväzné a majú informatívny charakter.
Táto stránka používa súbory cookies, aby Vám ponúkla lepší zážitok z jej prezerania. Používaním tejto stránky, bez vypnutia cookies vo Vašich nastaveniach prehliadača, súhlasíte s ich používaním. (viac informácií)