Úvod / Investícia

Investícia

Investícia

Skúsený investor do nehnuteľností vyhľadáva výnimočné spojenie dlhodobo kvalitnej lokality a maximálne efektívneho systému využívania objektu. Vychádzajúc z neustále rastúceho dopytu v lokalite Štrbské Pleso prinášame investičnú príležitosť spolu s prepracovaným hotelovým systémom.

Možnosť dosiahnúť nadštandardný výnos 

Vďaka exkluzívnej lokalite Štrbského Plesa a polohy priamo pri jazere budú tieto investičné apartmány vnímané ako výnimočná investícia a aj dopyt po ich využívaní zo strany návštevníkov Tatier by mal mať iba stúpajúcu tendenciu. Vysoké Tatry zaznamenali v roku 2018 viac ako pol milóna hostí. V porovnaní všetkých Tatranských lokalít zaznamenala obec Štrba, teda Štrbské Pleso, medziročne najvyšší nárast počtu ubytovaných hostí o 5,7% a nárast tržieb medziročne o vyše 13%. Tieto parametre prinášajú možnosť dosiahnúť nadštandardný výnos. Štrbské Pleso vždy bolo a bude jednou z najvyhľadávanejších turistických lokalít Slovenska a srdcom Vysokých Tatier. 

Manažovanie hotelového systému

Ak sa vaša investícia nemá stať vašim ďalším zamestaním, je ideálne zveriť manažovanie prenájmu apartmánov a služieb s ním spojených skúsenému manažmentu. Postará sa o cenotvorbu, komunikáciu so spostredkovateľskými portálmi, ako aj o propagáciu a marketing. Jedno- a dvojizbové apartmány budú zaradené do hotelového systému automaticky, pri trojizbových apartmánoch bude rozhodnutie na majiteľovi, či bude apartmán využívať len on sám, alebo ho zaradí do hotelového systému.  

Hodnota investície do apartmánu

Spojili sme najlepšiu lokalitu s výnimočným miestom (Vysoké Tatry pokorili v rebríčku top destinácií aj New York) a rezort vysokého štandardu ubytovania v kombinácii s kvalitnými službami, aby sme vytvorili tú najvyššiu možnú hodnotu investície do nehnuteľnosti pre investorov, ktorí chcú maximalizovať svoj výnos. Vízia rozvoja lokality vďaka avizovaným investíciám je potom základným faktorom dlhodobej stability investičnej hodnoty.  

Apartmán bude dokonale pripravený

Investor svoj apartmán kupuje plne zariadený a pripravený na prenajímanie. Apartmány sú navrhnuté architektonickým štúdiom v modernom horskom štýle s dôrazom na vysokú kvalitu vybraných materiálov. Rovnaký štandard zariadenia apartmánov zaisťuje udržateľnosť kvality na trhu prenajímania ubytovania a zároveň zaisťuje rovnomernosť pri vyťažovaní apartmánov. V prípade trojizbových apartmánov, ktoré sa majiteľ nemusí rozhodnúť zahrnúť do hotelového systému, je možnosť kúpiť apartmán iba v základnom štandarde. 

Atraktivita komplexu

Celý rezort je navrhnutý tak, aby bol čo najaktraktívnejší modernému návštevníkovi Vysokých Tatier. Neposkytuje iba ubytovanie vo vysokom štandarde, ale aj obľúbené služby, dôležité pre zvýšenie pohodlia a príležitostí na zábavu. V objekte sa nachádza kaviareň, vináreň a príjemná letná terasa s výhľadom na jazero, a taktiež moderný wellness s odpočívarňou s výhľadom na jazero. Samozrejmosťou je profesionálna recepcia a priestranná lyžiareň. K apartmánu samozrejme prislúcha aj parkovacie miesto a v prípade záujmu aj skladová miestnosť.

Investícia

Pre vás osobne

Aj keď sa Lake Resort bude nachádzať priamo v srdci Štrbského Plesa, jeho lokalita sa vyznačuje tichým prostredím, krásnymi a ničím nerušenými výhľadmi priamo na jazero a štíty Vysokých Tatier s pešou dostupnosťou kdekoľvek na Štrbskom Plese. Aby ste si mohli naplno užívať benefity nádherného prostredia národného parku, vytvorili sme hotelový systém, ktorý vám zabezpečí bezstarostné zhodnotenie vašej nehnuteľnosti.

Financovanie

Pre budúcich majiteľov apartmánov sme pripravili niekoľko možností financovania. Rezervácia apartmánu Rezervačná záloha: 5000 EUR Rezervačná záloha na základe...

Galéria

Nahliadnite do galérie a prezrite si vizualizácie projektu. Preneste sa do príjemných interiérov, nechajte sa očariť pôsobivým exteriérom a prostredím.

Máte otázky? Napíšte nám

Máte otázky ohľadom nášho projektu, na ktoré ste na našom webe nenašli odpovede? Napíšte nám, radi vám ich zodpovieme.

[viac informácií ]
Všetky informácie a vizualizácie na webových stránkach sú nezáväzné a majú informatívny charakter.
Táto stránka používa súbory cookies, aby Vám ponúkla lepší zážitok z jej prezerania. Používaním tejto stránky, bez vypnutia cookies vo Vašich nastaveniach prehliadača, súhlasíte s ich používaním. (viac informácií)