Úvod / O projekte / Hotelový program

Hotelový program

„Bezstarostná investícia, ktorú využívate aj vy alebo vaši blízki.“

Pri vytváraní hotelového programu bolo našou ideou skĺbiť tieto dve veci – a to vytvoriť hotelový program, ktorý prinesie majiteľovi atraktívny výnos, ale stále bude mať dostatočný priestor na to, aby vedel naplno využiť benefity vysokohorského apartmánu aj pre seba. Našim zámerom je vytvoriť hotelový program, ktorý bude pre vás bezstarostnou investíciou, ktorá vám každý mesiac zabezpečí výnos z prenájmu.

Hotelový program

Manažment správy hotelového programu bude mať na starosti všetky záležitosti spojené s rovnomerným prenájmom apartmánov v hotelovom programe, vypracovaním prehľadov obsadenosti pre majiteľov apartmánov a bude zodpovedný za maximalizáciu príjmu, ktorí sa po odrátaní provízie pre správcu hotelového programu rozdelí medzi majiteľov apartmánov.

Hlavným cieľom manažmentu bude maximálna spokojnosť majiteľov apartmánov s dosahovanými príjmami a čo najväčšia možná flexibilita rezervácií v koordinácii s majiteľmi a ich užívaním apartmánu. Skúsený manažment sa postará o marketing a spokojnosť hotelových hostí a ich pohodlie a zabezpečí všetky služby spojené s prenájmom tak, aby apartmány Lake Resort opätovne navštevovalo čo najväčšie množstvo spokojných zákazníkov. (rezervácie, ubytovanie hostí, upratovanie, výmena posteľnej bielizne, fakturácie)

1 a 2-izbové apartmány sú automaticky zaradené do hotelového programu a dodávané len kompletne zariadené v štandarde hotelového vybavenia, aby sa tak zabezpečila rovnaká úroveň vybavenia všetkých apartmánov. Majitelia 3-izbových apartmánov majú možnosť vybrať si, či svoj apartmán zaradia do hotelového programu, alebo ho využívajú len pre seba. Majitelia apartmánov si majú možnosť zakúpiť samostatne uzamykateľné sklady, aby po vyprataní apartmánu pre prenájom mohli uskladniť svoje osobné veci v sklade, ktorý bude uzamknutý.

Radi vám zodpovieme vaše prípadné otázky týkajúce sa hotelového systému a prenájmu apartmánov.

Galéria

Nahliadnite do galérie a prezrite si vizualizácie projektu. Preneste sa do príjemných interiérov, nechajte sa očariť pôsobivým exteriérom a prostredím.

Máte otázky? Napíšte nám

Máte otázky ohľadom nášho projektu, na ktoré ste na našom webe nenašli odpovede? Napíšte nám, radi vám ich zodpovieme.

[viac informácií ]
Všetky informácie a vizualizácie na webových stránkach sú nezáväzné a majú informatívny charakter.
Táto stránka používa súbory cookies, aby Vám ponúkla lepší zážitok z jej prezerania. Používaním tejto stránky, bez vypnutia cookies vo Vašich nastaveniach prehliadača, súhlasíte s ich používaním. (viac informácií)