Úvod / O projekte / Štandard apartmánov

Štandard apartmánov

Investičné apartmány Lake Resort sú umiestnené v modernej budove postavenej zo spoľahlivých, kvalitných a moderných materiálov. Starostlivo sme v spolupráci s architektom vybrali tie najoptimálnejšie riešenia, aby budúci majiteľ získal trvácnu investíciu vysokej kvality, ktorá ľahko obstojí na trhu prenájmu apartmánov - svojim exteriérom aj interiérom.

Návrh štandardu apartmánov rovnako ako projekt celého rezortu sleduje cieľ uspokojiť najnáročnejšiu klientelu návštevníkov Štrbského Plesa. Moderná novostavba na brehu jazera prináša okrem premyslených priestranných a zároveň praktických dispozičných riešení apartmánov aj priestor pre dôležité služby. Iba tak sa bude náročný klient cítiť pohodlne a bezpečne.

Štandard apartmánov

Vo vybavení apartmánov je nábytok na mieru navrhnutý architektonickým štúdiom od renomovaných slovenských výrobcov, kompletne zariadené kuchyne a kúpelne s dizajnovými bezšpárovými veľkoplošnými obkladmi. K modernému bývaniu patria aj nové technológie. Naše apartmány sú vybavené optickým internetom a smart bytovou stanicou, ktorou dokážete na diaľku ovládať treplotu pomocou smartfónu a tým šetriť náklady, keď je apartmán nevyužitý.

Ďalšie vybavenie apartmánov:

 • Samostatná smart bytová stanica, ktorou na diaľku smartfónom ovládate teplotu apartmánu a šetríte náklady v čase, kedy sa apartmán nevyužíva

 • Hliníkové veľkoplošné okná s izolačným 3-sklom

 • Kompletne zariadené kúpeľne – dizajnové veľkoplošné bezšpárové obklady a dlažby, vodovodné batérie a doplnky Hansgrohe, sprchovací kút, sanitárna technika

 • dizajnové vynilové podlahy s atraktívnym dubovým drevodekorom výbornou odolnosťou a tvarovou stabilitou

 • celoplošné a kusové koberce

 • interiérové dvere v obložkovej zárubni s povrchovou úpravou s vysokou odolnosťou voči oderu a poškrabaniu v dubovom dekore (resp. biele v závislosti od dizajnu apartmánu) 

 • kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi

 • kompletný nábytok v dubovom resp. bielom dekore v závislosti od dizajnu apartmánu

 • Smart TV s veľkoplošnou obrazovkou

 • čalúnené boxspringové postele značka Materasso hotelová kolekcia s čelom a komfortnými zdravotnými matracmi

 • rozkladacia sedačka značka GKT s dreveným roštom a plnohodnotným matracom určeným na každodenné spanie

 • svietidlá

 • závesy, dekoratívne predmety

Štandard apartmánov

Investor svoj apartmán kupuje plne zariadený a pripravený na prenajímanie. Apartmány sú navrhnuté architektonickým štúdiom v modernom horskom štýle s dôrazom na vysokú kvalitu vybraných materiálov. Rovnaký štandard zariadenia všetkých apartmánov zaisťuje udržateľnosť kvality na trhu prenajímania ubytovania a zároveň zaisťuje rovnomernosť pri vyťažovaní apartmánov. V prípade trojizbových apartmánov, ktoré sa majiteľ nemusí rozhodnúť zahrnúť do hotelového systému, je možnosť kúpiť apartmán aj ako holobyt alebo v základnom štandarde s kúpeľňou, dverami a podlahami.

Ak chcete vedieť viac detailov o vybavení a štandarde bytu, radi vám ich poskytneme. 

Galéria

Nahliadnite do galérie a prezrite si vizualizácie projektu. Preneste sa do príjemných interiérov, nechajte sa očariť pôsobivým exteriérom a prostredím.

Máte otázky? Napíšte nám

Máte otázky ohľadom nášho projektu, na ktoré ste na našom webe nenašli odpovede? Napíšte nám, radi vám ich zodpovieme.

[viac informácií ]
Všetky informácie a vizualizácie na webových stránkach sú nezáväzné a majú informatívny charakter.
Táto stránka používa súbory cookies, aby Vám ponúkla lepší zážitok z jej prezerania. Používaním tejto stránky, bez vypnutia cookies vo Vašich nastaveniach prehliadača, súhlasíte s ich používaním. (viac informácií)