Úvod / Relax a šport

Športové a relaxačné možnosti na Štrbskom Plese

Štrbské Pleso

Štrbské Pleso patrí k jedným z najčastejšie navštevovaných miest vo Vysokých Tatrách a neodmysliteľnou súčasťou sú aj rôzne športové a relaxačné vyžitia v lete i v zime. Okrem množstva aktivít ponúka aj zaujímavé turistické trasy a lyžiarske trate  rôznej náročnosti, z ktorých si každý vyberie to svoje.

Využite naše wellness s výnimočným výhľadom na jazero a získajte tak vytúžený odpočinok, či romatnický zážitok vo dvojici. Tatry sú ideálnym miestom pre relax po aktívnom pohybe v krásnej prírode. Nechajte svoje telo uvoľniť vo vírivke alebo saune. Tu nájdete miesto oddychu, relaxu a načerpania nových síl.

Športové a relaxačné možnosti na Štrbskom Plese
Športové a relaxačné možnosti na Štrbskom Plese

Oddýchnite si pri člnkovaní počas letných slnečných dní  a spojte tak aktívny oddych v podmanivej prírode a deň strávený pri vode, ktorý je ako stvorený nielen pre romantické chvíle ale aj rodiny s deťmi, ktoré túžia po novom dobrodružstve.

Okrem aktívneho pobytu na vode sa môžete venovať behaniu. Skvelé podmienky, prostredie a nadmorská výška spravia z tohto športu niečo jedinečné. Nezabudnite vyskúšať aj kyslíkovú dráhu  (Šesť stanovíšť na dráhe 2,2 kilometra otestuje vaše schopnosti).

Podľahnite severskej chôdzi a v príjemnom počasí vyrazte do prírody a vyskúšajte Nordic walking pre svoje zdravie a vyberte si z niekoľkých trás od začiatočníkov po pokročilých.

V blízkosti sa nachádza aj niekoľko lyžiarských stredísk, ktoré z zimnej sezóne určite neprehliadnete. Milovníci zimných športov môžu vyskúšať lyžovanie či bežkovanie alebo aj skialpinizmus pre tých najnáročnejších.

Športové a relaxačné možnosti na Štrbskom Plese
Galéria

Nahliadnite do galérie a prezrite si vizualizácie projektu. Preneste sa do príjemných interiérov, nechajte sa očariť pôsobivým exteriérom a prostredím.

Máte otázky? Napíšte nám

Máte otázky ohľadom nášho projektu, na ktoré ste na našom webe nenašli odpovede? Napíšte nám, radi vám ich zodpovieme.

[viac informácií ]
Všetky informácie a vizualizácie na webových stránkach sú nezáväzné a majú informatívny charakter.
Táto stránka používa súbory cookies, aby Vám ponúkla lepší zážitok z jej prezerania. Používaním tejto stránky, bez vypnutia cookies vo Vašich nastaveniach prehliadača, súhlasíte s ich používaním. (viac informácií)